fbpx
Loading

Про компанію

Компанія «ФОРС-ФАРМА ДИСТИРИБ’ЮШН» - це команда амбіційних професіоналів, які понад усе цінують здоров’я людини. Наша компанія є ексклюзивним дистриб’ютором ряду виробників з країн Європейського Союзу. Ми шукаємо інноваційні ліки та зарубіжних партнерів, тому що для здоров’я не існує кордонів.

Наша місія – це підтримка здоров’я суспільства.

Не зважаючи на молодий вік, команда «ФОРС-ФАРМА ДИСТИРИБ’ЮШН» стрімко розвивається і прагне лідерства у своїй галузі. Співпрацюючи з професіоналами охорони здоров’я, ми підвищуємо рівень обізнаності про сучасні медикаменти та технології, оскільки знання лікаря рятують життя.

Дбаючи про здоров’я кожного пацієнта, ми впровадили систему фармаконагляду, тому що ліки мають бути безпечними. Кожен день нас надихає можливість зцілення окремої людини й підвищення якості життя суспільства, оскільки будуючи здорову націю ми закладаємо фундамент майбутнього.

Ми віримо, що здоров’я - це найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільс¬тва. Це запорука щастя, це усмішка дитини, це сила батька та спокій матері, лагідний погляд бабусі та дідуся. Здоров’я - це наше майбутнє, що зростає в колисці родинного затишку. Лише здорова людина здатна повною мірою насолоджуватись життям і робити свій внесок у розвиток України та своєї нації.

Нажаль, буває так, що здоров’я опиняється під загрозою і людина не здатна впоратись самотужки. Тоді на допомогу приходять лікарі та професіонали фармацевтичної промисловості, що присвятили своє життя охороні здоров’я. «ФОРС-ФАРМА ДИСТИРИБ’ЮШН» є складовою частиною механізму, який працює заради одужання та покращення якості життя людей. Ми шукаємо та знаходимо інноваційні рішення, запозичуємо та впроваджуємо найкращий досвід зарубіжних партнерів, стираючи кордони на шляху одужання. Наша команда розповсюджує знання про сучасні медикаменти та технології серед професіоналів охорони здоров’я, усвідомлюючи важливість безперервного розвитку лікарів та працівників фармацевтичної галузі. Ми забезпечуємо громадян лише якісними та безпечними ліками, впроваджуючи систему суворого фармаконагляду.

Наша команда працює заради здоров’я і мріє бачити здорове суспільство, що впевнено крокує у майбутнє.

Фінансова та аудиторська звітність роботи компанії за 2022 рік

Звіт про фінансовий стан

Звіт незалежного аудитора

Попередження

Інформація в даному розділі представлена тільки для медичних працівників або для фахівців охорони здоров'я.

Підтвердіть, будь ласка, що ви ставитеся до медичних працівників або до фахівців охорони здоров'я.

Підтвердити Відхилити

Попередження

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Ознайомився